arvutiteaduse instituudi praktika andmebaas


5 arendajat Tartus/ 5 arendajat Tallinnas
Ettevõtte nimi logoCGI Eesti
Positsioonide arv 10
Praktika periood Suvi 2021
Kandideerimise tähtaeg 12.04.2021
Praktika toimumise koht Tartu ja Tallinn
Kogumaht 160 tundi (6EAP)
Suhtlemiskeel(ed) Eesti
Nõuded kandideerijale Tegemist on tasustatud praktikaprogrammiga, kus Tallinna ja Tartu kontorites asuvad kogenud juhendaja käe all tööle viieliikmelised arendustiimid. Neljanädalase perioodi jooksul tehakse otsast lõpuni valmis päris tarkvaralahendus, mida esitletakse programmi lõpus ka kliendile.

Suurt huvi IT ja tarkvaraarenduse vastu. Tunned huvi tarkvaraarenduse ning üldisemalt IT valdkonna vastu. Sind huvitab, mis selles maailmas toimub, ning hoiad ennast kursis viimaste trendide ja uudistega.

Teoreetilisi teadmisi ja/või praktilist arenduskogemust. Praktika on eelkõige sobilik IT-tudengitele, kuna tegemist on päris tootearendusega ning seega on programmeerimisoskus vajalik.

Edukat katseülesande lahendamist. Katseülesanne aitab meil aru saada, kuidas probleemile lähened ning seda lahendad. Samuti saame aimu, milline on sinu tehniline võimekus.

Tiimitöö oskust. Suvepraktika toimub tiimides ning tiimid peavad ise otsustama, milline on töökorraldus ning rollijaotus. Seetõttu tuleb varasem tiimitöö kogemus kindlasti kasuks.
Tase Bakalaureus, Magistrantuur
Eriala Informaatika
Konkreetse(te) kursus(t)e läbimise nõuded
Ettevõtte aadress
Kandideerimise kontakt
Nimi Eva Haan
Tel 59193220
E-mail cv.ee@cgi.com
Kuulutus PDF kuulutus
Vaata lähemalt https://cgi.njoyn.com/CGI/xweb/xweb.asp?page=JobListing&CLID=21001&CountryID=EE&lang=1


ati.study@lists.ut.ee